MKS Chojniczanka Chojnice 1999/2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Kalendarium

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

01

06-2018

piątek

02

06-2018

sobota

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Turniej 10 listopada

  • autor: Trener Adam Błaszczak, 2011-11-06 08:43

W dniu 10 listopada (czwartek) o godzinie 17 00 odbył się Turniej piłki nożnej na zakończenie rundy jesiennej organizowany przez animatora sportu na boisku orlik przy ul. Lichnowskiej Pana Edmunda Myka. W turnieju wzięły udział 4 zespoły ,które zostały stworzone z zawodników naszej drużyny. 

Zwycięzcą okazał się zespół FC Bez Nazwy w składzie:

Wenta Karol, Erdmann Mateusz, Roszyk Tomasz, Kręcki Piotr, Ginter Paweł, Bruski Błażej, Dolina Marcin oraz Arkadiusz Rudziński.

Serdecznie dziękuję Panu Edkowi Mykowi za zaproszenie oraz organizację turnieju.

Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

 

Tabela końcowa:

 

L.p.

Nazwa drużyny

Punkty

Gole +

Gole -

Miejsce

1.

FC Bez Nazwy

9

11

3

I

2.

FC Coca-Cola

3

4

7

III

3.

AC Pajace

0

2

8

IV

4.

Snow Kids

6

8

5

II

 

Wyniki:

FC Bez Nazwy - FC Coca-Cola 3-0

Kręcki, Bruski, Erdmann

AC Pajace - Snow Kids 1-2

Modrzejewski - Ważyński, Borowski

FC Bez Nazwy - Snow Kids 4-2

Ginter, Rudziński, Erdmann, Kręcki - Ważyński, Machalewski

FC Coca-Cola - AC Pajace 4-0

Kaczorowski, Singer, Bielawski, Gostomczyk

FC Bez Nazwy - AC Pajace 4-1

Dolina, Bruski, Kręcki, Ginter - Kloskowski

FC Coca-Cola - Snow Kids 0-4

Borowski x3, Miętki

 

Drużyny wystąpiły w następujących składach:

I. FC Bez Nazwy:

Wenta Karol

Erdmann Mateusz

Roszyk Tomasz

Kręcki Piotr

Ginter Paweł

Bruski Błażej

Dolina Marcin

Rudziński Arkadiusz

 

II. Snow Kids:

Stępień Kacper

Machalewski Dawid

Piechowski Dominik

Rodowicz Patryk

Miętki Szymon

Borowski Mateusz

Ważyński Szymon

 

III. FC Coca-Cola

Sawa Tobiasz

Gostomczyk Krzysztof

Singer Marcel

Bielawski Michał

Kaczorowski Adrian

Szreder Filip

Hoppe Jędrzej

 

IV. AC Pajace:

Nowak Oskar

Łojek Oskar

Bieliński Kacper

Niemczyk Maurycy

Kloskowski Oskar

Modrzejewski Mateusz

Jączkowski Dawid

 

Wszystkim serdecznie gratuluję !!!!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [684]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Brak danych.

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Czarni Pruszcz Gd. 17.05.14
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 150, wczoraj: 164
ogółem: 919 770

statystyki szczegółowe