MKS Chojniczanka Chojnice 1999/2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Santos Cup

  • autor: Trener Adam Błaszczak, 2011-11-21 20:44

W weekend 26-27 listopada nasza drużyna wzięła udział w turnieju piłki nożnej organizowany przez AP Santos Gdańsk - SANTOS CUP. W turnieju uczestniczyło 17 drużyn z rocznika 98-99. Organizacja turnieju jak co roku była na bardzo wysokim poziomie, również obsada turnieju była bardzo mocna. Zwycięzcą zostali piłkarze AP Sopot. Nasza drużyna zakończyła rywalizację na 15 miejscu, lecz najważniejsza była zabawa. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

 

Wszystkie wyniki w rozwinięciu wiadomości

    

     

 

Naszą drużynę reprezentowali:

1. Sawa Tobiasz

2. Rodowicz Patryk

3. Kaczorowski Adrian

4. Kręcki Piotr

5. Machalewski Dawid

6. Piechowski Dominik

7. Borowski Mateusz

8. Modrzejewski Mateusz

9. Niemczyk Maurycy

10. Bielawski Michał

 

Grupa A

 

L.p.

Drużyna

Punkty

Gole +

Gole -

1.

Olivia Gdańsk

9

6

4

2.

Gedania Gdańsk 99

8

5

1

3.

AP Santos Gdańsk

7

12

3

4.

Amator Kiełpino 98

4

3

11

5.

Jaguar Kokoszki 98

0

4

12

 

 

 

Grupa B

 

L.p.

Drużyna

Punkty

Gole +

Gole -

1.

Gryf Tczew

7

8

3

2.

Kamionka Kamień Kr. 98

7

5

3

3.

Gedania Gdańsk 98

3

2

5

4.

Chojniczanka Chojnice

0

3

7

 

 

Grupa C

 

L.p.

Drużyna

Punkty

Gole +

Gole -

1.

UKS Jedynka Reda

7

7

1

2.

Potok Pszczółki

5

5

3

3.

SKOK Rafineria Gdańsk

3

2

6

4.

Bałtyk II Gdynia

1

1

4

 

 

Grupa D

 

L.p.

Drużyna

Punkty

Gole +

Gole -

1.

AP Sopot 98

7

6

2

2.

Bałtyk Gdynia

6

8

7

3.

Krajna Sępólno Kr. 98

3

4

5

4.

Czarni Pruszcz Gd.

1

1

5

 

Wyniki turnieju:

Sobota 26.11.2011 - faza grupowa

 

Nr    Godz. grupa                  

1.     8:30       A       AP Santos – Amator Kiełpino   8-1

2.     8:45       A       Olivia Gdańsk – Jaguar Kokoszki   3-2

3.     9:00       C       UKS Jedynka Reda – Bałtyk II Gdynia   3-0

4.     9:15       C       Skok Rafineria – Potok Pszczółki   1-3

5.     9:30       A       AP Santos – Gedania Gdańsk 99   0-0

6.     9:45       A       Jaguar Kokoszki – Amator Kiełpino   1-2

7.    10:00      C       UKS Jedynka Reda – Skok Rafineria   3-0

8.    10:15      C       Bałtyk II Gdynia – Potok Pszczółki   1-1

9.    10:30      A       AP Santos – Olivia Gdańsk   0-1

10.  10:45      A       Jaguar Kokoszki – Gedania Gdańsk 99   0-3

11.  11:00      C       UKS Jedynka Reda – Potok Pszczólki   1-1

12.  11:15      C       Bałtyk II Gdynia – SKOK Rafineria   0-1

13.  11:30      A       Olivia Gdańsk – Amator Kiełpino   1-0

14.  11:45      B       Gryf Tczew – Gedania Gdańsk 98   3-0

15.  12:00      A       AP Santos – Jaguar Kokoszki   4-1

16.  12:15      A       Gedania Gdańsk 99 – Amator Kiełpino   0-0

17.  12:30      D       Bałtyk Gdynia – AP Sopot   2-4

18.  12:45      D       Czarni Pruszcz Gdański – Krajna Sępólno Kr.   0-2

19.  13:00      A       Olivia Gdańsk – Gedania Gdańsk 99   1-2

20.  13:15      B       Kamionka – Chojniczanka   2-1 gol: Bielawski

21.  13:30      D       Bałtyk Gdynia – Czarni Pruszcz Gdański   3-1

22.  13:45      D       AP Sopot – Krajna Sępólno Kr.   2-0

23.  14:00      B       Gryf Tczew – Kamionka   2-2

24.  14:15      B       Chojniczanka – Gedania Gdańsk 98   1-2 gol: Borowski

25.  14:30      D       Bałtyk Gdynia – Krajna Sępólno Kr.   3-2

26.  14:45      D       AP Sopot – Czarni Pruszcz Gdański   0-0

27.  15:00      B       Gryf Tczew – Chojniczanka   3-1 gol: Machalewski

28.  15:15      B       Gedania Gdańsk - Kamionka   0-1

 

Niedziela, 27.11.2011 - faza finałowa o miejsca 9-17

Nr    Godz.

29.   8:15       4A - 4B      Amator - Chojniczanka   1-0

30.   8:30       4C – 4D    Bałtyk II - Czarni   0-1

31.   8:45       3A - 3B      AP Santos - Gedania 98   1-0

32.   9:00       3C - 3D     Skok Rafineria - Krajna   0-1

33.   9:15       5A - 4A      Jaguar - Amator   0-1

34.   9:30       4B – 4C    Chojniczanka - Bałtyk II   2-0 gole: Niemczyk, Machalewski

35.   9:45       3A - 3C     AP Santos - Skok Rafineria   3-0

36.  10:00      5A - 4B     Jaguar - Chojniczanka   1-3 gole: Borowski x2, Niemczyk

37.  10:15      4C - 4A     Bałtyk II - Amator   0-4

38.  10:30      3B – 3D    Gedania 98 - Krajna   1-0

39.  10:45      4B – 4D    Chojniczanka  - Czarni   0-4

40.  11:00      5A –4C     Jaguar - Bałtyk II   0-1

41.  11:15      4D – 4A    Czarni - Amator   3-0

42.  11:30      3B - 3C     Gedania 98 - Skok Rafineria   3-0

43.  11:45      5A - 4D     Jaguar - Czarni   1-6

44.  12:00      3A - 3D     AP Santos - Krajna   1-0

 

faza finałowa o miejsca 1-8

45.  12:30       1A - 2C     Olivia - Potok   1-1, karne 5-4

46.  12:45       1B – 2 D   Gryf Tczew - Bałtyk   0-0, karne 1-2

47.  13:00       1C - 2A     Jedynka Reda - Gedania 99   2-0

48.  13:15       1D - 2B     AP Sopot - Kamionka   1-0

49.  13:30       Potok - Gryf   0-3

50.  13:45       Gedania 99 - Kamionka   0-4

51.  14:00       Bałtyk - Olivia   1-0

52.  14:15       Jedynka Reda - AP Sopot   0-3

53.  14:30       Mecz o VII miejsce Potok - Gedania 99   0-0, karne 3-4

54.  14:45       Mecz o V miejsce Gryf - Kamionka   0-0, karne 4-3

55.  15:00       Mecz o III miejsce Olivia - Jedynka   1-3

56.  15:15       Mecz o I miejsce Bałtyk - AP Sopot   0-1

 

Klasyfikacja końcowa:

1. AP Sopot 98

2. Bałtyk Gdynia

3. UKS Jedynka Reda

4. Olivia Gdańsk

5. Gryf Tczew

6. Kamionka Kamień Krajeński 98

7. Gedania Gdańsk 99

8. Potok Pszczółki

9. AP Santos Gdańsk

10. Gedania Gdańsk 98

11. Krajna Sępólno Kr. 98

12. SKOK Rafineria Gdańsk

13. Czarni Pruszcz Gd.

14. Amator Kiełpino 98

15. Chojniczanka Chojnice

16. Bałtyk II Gdynia

17. Jaguar Kokoszki 98

 

Najlepszym zawodnikiem został: Kordian Bartnicki - Bałtyk Gdynia

Najlepszy bramkarz: Kacper Kolk - AP Sopot

Król strzelców: Szymon Kuzio - AP Santos


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [955]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Brak danych.

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Czarni Pruszcz Gd. 17.05.14
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 8, wczoraj: 337
ogółem: 927 945

statystyki szczegółowe