|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
W środę 1 lutego w hali Centrum Park został rozegrany turniej piłki halowej CHOJNICZANKA 99 CUP. W turnieju spotkało się osiem zespołów, z czego trzy reprezentowały naszą drużynę. Najważniejsza była zabawa, ale warto zaznaczyć, iż bardzo dobrze zaprezentowali się nasi chłopcy pokazując fajną grę.
Szczegóły w rozwinięciu wiadomości
Grupa A
L.p. | Zespół | punkty | Gole + | Gole - | miejsce |
1. | Chojniczanka I Chojnice | 7 | 7 | 2 | 1 |
2. | Fatima Chojnice | 7 | 6 | 2 | 2 |
3. | Borowiak II Czersk | 1 | 1 | 5 | 3 |
4. | Piast Człuchów | 1 | 1 | 6 | 4 |
Grupa B
L.p. | Zespół | punkty | Gole + | Gole - | miejsce |
1. | Chojniczanka II Chojnice | 7 | 3 | 0 | 1 |
2. | Borowiak I Czersk | 5 | 2 | 1 | 2 |
3. | Chojniczanka 2000 | 4 | 2 | 3 | 3 |
4. | Charzykowianka Charzykowy | 0 | 2 | 5 | 4 |
Terminarz:
Nr | godzina | grupa | drużyna I | drużyna II | wynik |
1 | 9.00 | A | Chojniczanka I | Borowiak II | 3-0 |
2 | 9.15 | B | Chojniczanka II | Charzykowianka | 1-0 |
3 | 9.30 | A | Piast | Fatima | 0-3 |
4 | 9.45 | B | Chojniczanka 2000 | Borowiak | 0-0 |
5 | 10.00 | A | Chojniczanka I | Piast | 3-1 |
6 | 10.15 | B | Chojniczanka II | Chojniczanka 2000 | 2-0 |
7 | 10.30 | A | Borowiak II | Fatima | 1-2 |
8 | 10.45 | B | Charzykowianka | Borowiak | 1-2 |
9 | 11.00 | A | Borowiak II | Piast | 0-0 |
10 | 11.15 | B | Chojniczanka II | Borowiak | 0-0 |
11 | 11.30 | A | Chojniczanka I | Fatima | 1-1 |
12 | 11.45 | B | Charzykowianka | Chojniczanka 2000 | 1-2 |
Faza pucharowa | |||||
13 | 12.15 |
| Piast | Charzykowianka | 0-0 k. 1-2 |
14 | 12.30 |
| Borowiak II | Chojniczanka 2000 | 0-1 |
15 | 12.45 |
| Chojniczanka I | Borowiak I | 0-1 |
16 | 13.00 |
| Fatima | Chojniczanka II | 3-1 |
17 | 13.15 |
| Chojniczanka I - Chojniczanka II | 0-4 | |
18 | 13.30 |
| Finał: Fatima - Borowiak | 0-1 | |
| 13.45 | Zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i nagród indywidualnych |
Klasyfikacja końcowa:
1. Borowiak Czersk
2. Fatima Chojnice
3. Chojniczanka II Chojnice
4. Chojniczanka I Chojnice
5. Chojniczanka 2000 Chojnice
6. Borowiak II Czersk
7. Charzykowianka Charzykowy
8. Piast Człuchów
Najlepszy zawodnik: Skowroński Kacper (Borowiak I)
Najlepszy bramkarz: Łojek Oskar (Fatima)
Król strzelców: Bielawski Michał (Chojniczanka II)
Naszą drużynę reprezentowali:
1. Wenta Karol
2. Nowak Oskar
3. Jączkowski Dawid
4. Bielawski Michał - 4 gole
5. Rudziński Arkadiusz
6. Ginter Paweł
7. Erdmann Mateusz
8. Modrzejewski Mateusz - 1 gol
9. Gostomczyk Krzysztof - 2 gole
10. Dolina Marcin - 1 gol
11. Sawa Tobiasz
12. Kaczorowski Adrian - 1 gol
13. Roszyk Tomasz - 1 gol
14. Singer Marcel -
15. Piechowski Dominik
16. Bruski Błażej - 3 gole
17. Miętki Szymon - 1 gol
18. Szreder Filip - 1 gol
19. Borowski Mateusz - 2 gole
20. Kręcki Piotr - 3 gole
21. Machalewski Dawid
22. Niemczyk Maurycy - 4 gole
23. Hoppe Jędrzej
24. Rodowicz Patryk
25. Łojek Oskar
26. Szmagliński Tomasz
27. Leszczyński Kamil
Wszystkim dziękuję za dobrą grę i wielkie zaangażowanie !!!!
Regulamin turnieju
1. Czas gry wynosi 12 minut bez przerwy, 3 minuty przerwy między meczami.
2. Na boisku przebywa 4 zawodników + bramkarz. Cały zespół może liczyć maksymalnie 12 zawodników.
3. Na ławce rezerwowych mogą przebywać tylko zawodnicy wpisani na listę zgłoszeniową (maksymalnie 12 zawodników) oraz trener i kierownik drużyny. Zabrania się przebywania na ławce rezerwowych rodzicom i innym osobom postronnym.
4. Bramkarz może wprowadzać piłkę do gry tylko i wyłącznie ręką. (wprowadzenie do gry przez bramkarza poprzez wykop piłki skutkuje rzutem wolnym pośrednim z linii bocznej boiska z wysokości środka boiska).
5. Wrzuty z autu wykonujemy nogą, piłka musi stać na linii.
6. W turnieju udział weźmie 8 drużyn.
7. W fazie grupowej zespoły grają systemem każdy z każdym.
8. W fazie finałowej drużyny grać będą systemem:
- zespoły z 4 miejsc o lokaty 7-8.
- zespoły z 3 miejsc o lokaty 5-6.
- 1 zespół z grupy A z 2 zespołem z grupy B w pierwszym półfinale.
- 2 zespół z grupy A z 1 zespołem z grupy B w drugim półfinale.
- przegrani meczów półfinałowych w meczu o 3 miejsce.
- wygrani meczów półfinałowych w meczu finałowym.
9. O kolejności w grupie decydują kolejno:
- ilość zdobytych punktów we wszystkich meczach
- w przypadku równej ilości punktów wynik meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami
- przy dalszej równości ilość strzelonych bramek we wszystkich rozegranych meczach
- w przypadku dalszej równości zarządza się rzuty karne, (po 1 strzale do pierwszego błędu)
10. Każdy zawodnik przez cały turniej może występować tylko w jednej drużynie.
11. Każdy z trenerów zobowiązany jest minimum 30 minut przed rozpoczęciem swojego pierwszego meczu dostarczyć organizatorowi imienną listę zgłoszeniową oraz legitymacje szkolne (lub inny dokument ze zdjęciem) wszystkich zawodników znajdujących się na liście zgłoszeniowej.
12. Za brak aktualnych badań lekarskich zawodników odpowiada trener danego zespołu.
13. Organizator przewidział dla najlepszych drużyn puchary oraz statuetki dla króla strzelców, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza turnieju.
14. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.
Najbliższa kolejka 1 |
Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów |
dzisiaj: 121, wczoraj: 110
ogółem: 1 349 666
statystyki szczegółowe