MKS Chojniczanka Chojnice 1999/2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Kalendarium

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

01

06-2018

piątek

02

06-2018

sobota

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Turniej 10 lutego - EURO 2012

  • autor: Trener Adam Błaszczak, 2012-02-04 21:59

W dniu 10 lutego odbył się międzynarodowy turniej piłki nożnej EURO 2012. Turniej został zorganizowany z okazji odwiedzin przyjaciół z Korsunia Szewczenkowskiego (Ukraina). Było to pewnego rodzaju zwieńczenie pobytu naszej drużyny wraz z rówieśnikami z Ukrainy na obozie sportowo-integracyjnym w Zespole Szkół nr 7 w Chojnicach. Nasz zespół został podzielony na trzy ekipy. Zajęliśmy drugie, piąte i szóste miejsce co niewątpliwie jest dużym sukcesem.

Szczegóły  w rozwinięciu wiadomości

Relacja - www.chojnice.com

zdjęcia znajdują się w galerii

 

Regulamin turnieju

1. Czas gry wynosi 10 minut bez przerwy, 2 minuty przerwy między spotkaniami.

2. Na boisku przebywa 4 zawodników + bramkarz. Cały zespół może liczyć maksymalnie 10 zawodników.

3. Na ławce rezerwowych mogą przebywać tylko zawodnicy wpisani na listę zgłoszeniową (maksymalnie 10 zawodników) oraz trener i kierownik drużyny. Zabrania się przebywania na ławce rezerwowych rodzicom i innym osobom postronnym.

4. Bramkarz może wprowadzać piłkę do gry tylko i wyłącznie ręką. (wprowadzenie do gry przez bramkarza poprzez wykop piłki skutkuje rzutem wolnym pośrednim z linii bocznej boiska z wysokości środka boiska).

5. Wrzuty z autu wykonujemy nogą, piłka musi być na linii bocznej boiska.

6. W turnieju udział weźmie 12 drużyn podzielonych na 3 grupy (3 grupy po 4 zespoły).

7. W fazie grupowej zespoły grają systemem każdy z każdym.

8. W fazie finałowej drużyny grać będą systemem:

- drużyny z 4 miejsc między sobą o lokaty 10,11,12.

- drużyny z miejsc 3 między sobą o lokaty 7,8,9.

- drużyny z miejsc 1 i 2 w meczach półfinałowych według terminarza.

- przegrani meczów półfinałowych między sobą o lokaty 4,5,6.

- wygrani meczów półfinałowych między sobą o lokaty 1,2,3.

9. O kolejności w grupie decydują kolejno:

- ilość zdobytych punktów we wszystkich meczach

- w przypadku równej ilości punktów wynik meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami

- przy dalszej równości ilość strzelonych bramek we wszystkich rozegranych meczach

- w przypadku dalszej równości zarządza się rzuty karne, (po 1 strzale do pierwszego błędu)

10. Każdy zawodnik przez cały turniej może występować tylko w jednej drużynie.

11. Każdy z trenerów zobowiązany jest minimum 30 minut przed rozpoczęciem pierwszego meczu dostarczyć organizatorowi imienną listę zgłoszeniową.

12. Za brak aktualnych badań lekarskich zawodników odpowiada trener danego zespołu.

13. Organizator przewidział puchary dla najlepszych drużyn.

14. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

 

 

Grupa A

 

L.p.

Zespół

punkty

Gole +

Gole -

1.

Bałtyk I

9

9

0

2.

Chojniczanka I

4

6

2

3.

Korsuń I

4

2

3

4.

Piast Człuchów

0

1

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa B

 

L.p.

Zespół

punkty

Gole +

Gole -

1.

Tucholanka

7

7 1

2.

Chojniczanka II

7

6 1

3.

Korsuń II

3

2 5

4.

Zespół Szkół nr 7

0

1 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa C

 

L.p.

Zespół

punkty

Gole +

Gole -

1.

Chojniczanka III

7 8 3

2.

Bałtyk II

6 5 5

3.

Borowiak

4 3 4

4.

Korsuń III

0 1 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz:

 

Nr

godzina

grupa

drużyna I

drużyna II

wynik

1

9.00

A

Chojniczanka I

Korsuń I

1:1

2

9.12

B

Tucholanka

ZS 7

4:1

3

9.24

C

Borowiak

Bałtyk II

0:2

4

9.36

A

Piast

Bałtyk I

0:5

5

9.48

B

Chojniczanka II

Korsuń II

2:1

6

10.00

C

Korsuń III

Chojniczanka III

0:2

7

10.12

A

Chojniczanka I

Piast

5:1

8

10.24

B

Tucholanka

Chojniczanka II

0:0

9

10.36

C

Borowiak

Korsuń III

1:0

10

10.48

A

Korsuń I

Bałtyk I

0:3

11

11.00

B

Korsuń II

ZS 7

1:0

12

11.12

C

Bałtyk II

Chojniczanka III

1:4

13

11.24

A

Chojniczanka I

Bałtyk I

0:1

14

11.36

B

Tucholanka

Korsuń II

3:0

15

11.48

C

Borowiak

Chojniczanka III

2:2

16

12.00

A

Korsuń I

Piast

1:0

17

12.12

B

ZS 7

Chojniczanka II

0:3

18

12.24

C

Bałtyk II

Korsuń III

2:1

II faza

19

12.48

m. 10-12

Piast

ZS 7

1:1

20

13.00

m. 7-9

Korsuń I

Korsuń II

0:1

21

13.12

m. 10-12

Piast

Korsuń III

0:0

22

13.24

m. 7-9

Korsuń I

Borowiak

0:2

23

13.36

m. 10-12

ZS 7

Korsuń III

1:0

24

13.48

m. 7-9

Korsuń II

Borowiak

5:0

25

14.00

PF

Bałtyk I

Chojniczanka II

3:0

26

14.12

PF

Tucholanka

Bałtyk II

0:1

27

14.24

PF

Chojniczanka III

Chojniczanka I

3:3 k. 2:3

28

14.36

m. 4-6

Chojniczanka II

Tucholanka

0:2

29

14.48

m. 1-3

Bałtyk I

Bałtyk II

3:0

30

15.00

m. 4-6

Chojniczanka II

Chojniczanka III

0:2

31

15.12

m. 1-3

Bałtyk I

Chojniczanka I

3:1

32

15.24

m. 4-6

Tucholanka

Chojniczanka III

3:0

33

15.26

m. 1-3

Bałtyk II

Chojniczanka I

0:0

 

15.45

Zakończenie turnieju

 

 

Grupa zespołów z 4 miejsc (m. 10-12)

 

L.p.

Zespół

punkty

Gole +

Gole -

10.

Zespół Szkół nr 7

4

2 1

11.

Piast

2

1 1

12.

Korsuń III

0

0 1

 

Grupa zespołów z 3 miejsc (m. 7-9)

 

L.p.

Zespół

punkty

Gole +

Gole -

7.

Korsuń II

6

6 0

8.

Borowiak

3

2 5

9.

Korsuń I

0

0 3

 

 

Grupa zespołów, które przegrały mecze półfinałowe (m. 4-6)

 

L.p.

Zespół

punkty

Gole +

Gole -

4.

Tucholanka

6 5 0

5.

Chojniczanka III

3 2 3

6.

Chojniczanka II

0 0 4

 

Grupa zespołów, które wygrały mecze półfinałowe (m. 1-3)

 

L.p.

Zespół

punkty

Gole +

Gole -

1.

Bałtyk I

6 6 1

2.

Chojniczanka I

1 1 3

3.

Bałtyk II

1 0 3

 

Klasyfikacja końcowa:

 

1. Bałtyk I Gdynia

2. Chojniczanka I Chojnice

3. Bałtyk II Gdynia

4. Tucholanka Tuchola

5. Chojniczanka III Chojnice

6. Chojniczanka II Chojnice

7. Korsuń II

8. Borowiak Czersk

9. Korsuń I

10. Zespół Szkół nr 7 Chojnice

11. Piast Człuchów

12. Korsuń III

 

Najlepszy bramkarz: Maciej Buss (Bałtyk I Gdynia) 

Król strzelców: Maurycy Niemczyk (Chojniczanka II Chojnice) - 5 goli

 

Naszą drużynę reprezentowali:

 

1. Wenta Karol

2. Król Arkadiusz

3. Jączkowski Dawid

4. Bielawski Michał 

5. Rudziński Arkadiusz

6. Ginter Paweł

7. Erdmann Mateusz

8. Modrzejewski Mateusz 

9. Gostomczyk Krzysztof 

10. Dolina Marcin 

11. Sawa Tobiasz

12. Kaczorowski Adrian 

13. Roszyk Tomasz 

14. Singer Marcel 

15. Piechowski Dominik

16. Bruski Błażej

17. Miętki Szymon 

18. Szreder Filip 

19. Borowski Mateusz 

20. Kręcki Piotr

21. Machalewski Dawid 

22. Niemczyk Maurycy 

23. Hoppe Jędrzej 

24. Rodowicz Patryk

25. Łojek Oskar

26. Bieliński Kacper

27. Kloskowski Oskar

 

Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę !!!!

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [875]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Brak danych.

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Czarni Pruszcz Gd. 17.05.14
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 171, wczoraj: 164
ogółem: 919 791

statystyki szczegółowe