MKS Chojniczanka Chojnice 1999/2000 - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Obóz letni - relacja

• autor: Trener Adam Błaszczak, 2012-07-18 13:26

W rozwinięciu znajduje się relacja z naszego pobytu na obozie w Nowym Mieście Lubawskim

Dzień pierwszy - niedziela 15.07.

Do Nowego Miasta Lubawskiego dotarliśmy o godzinie 12 30. Po zakwaterowaniu zjedliśmy obiad, a następnie zapoznaliśmy się z obiektami na których przyjdzie nam trenować. W tym dniu odbyły się dwie jednostki treningowe o godzinie 16 00 i 20 00. Po ostatnich zajęciach przyszedł czas na wieczorna toaletę po której cała drużyna obejrzała film na dobranoc.

więcej zdjęć znajduje się w galerii

Dzień drugi - poniedziałek 16.07.

Poniedziałek rozpoczęliśmy od zaprawy porannej. Po śniadaniu odbył się pierwszy trening. Po obiedzie o godzinie 15 00 odbył się mecz towarzyski z miejscowym zespołem - Drwęcą. Zespół ten był w większości złożony z chłopców z rocznika 99, lecz byli też zawodnicy ze starszych roczników. Spotkanie zakończyło się zdecydowaną porażką 1-8, tym bardziej, że gra naszej drużyny była, delikatnie mówiąc, słaba. Ostatnie zajęcia ze względu na ulewę zostały odwołane, a w zamian rozegraliśmy pierwszą część turnieju w FIFĘ 12. O 22 30 zapadła cisza nocna.

Dzień trzeci - wtorek 17.07

Tradycyjnie dzień rozpoczęliśmy od zaprawy porannej, tym razem pobiegliśmy do pobliskiego lasu. Pogoda  po raz kolejny dawała dużo do życzenia i pierwszy trening odbył się w lekkim deszczu. Po obiedzie odbyły się kolejne zajęcia na boisku. Aura zmieniała się z minuty na minutę, raz świeciło słońce, a za chwilę padał deszcz. Ostatnie zajęcia rozpoczęły się o godzinie 19 30, przez 1h chłopcy grali w siatkonogę. Na koniec dnia cała ekipa wspaniale bawiła się śpiewając utwory karaoke.

Dzień czwarty - środa 18.07

W środę dzień rozpoczęliśmy śniadaniem o godzinie 8 00. Następnie odbył się pierwszy trening podczas którego doskonaliliśmy grę 1x1, natomiast bramkarze ćwiczyli pod okiem pana Bartosza. Punktem kulminacyjnym był mecz towarzyski z Drwęcą. Spotkanie od początku zostało zdominowane przez naszą drużynę i po bardzo dobrej grze pokonaliśmy gospodarzy 6-3. Pod koniec dnia graliśmy jeszcze w siatkonogę oraz oglądaliśmy mecz Śląska Wrocław w el. LM.

Dzień piąty - czwartek 19.07

Czwartek rozpoczęliśmy od porannego biegu. Następnie śniadanie, a potem już trening - małe gry. Podczas zajęć popołudniowych rozegraliśmy grę wewnętrzna. Wieczorne zajęcia poświęciliśmy tradycyjnie na grę w siatkonogę, a po toalecie wieczornej całą ekipą oglądaliśmy film.

Dzień szósty - piątek 20.07

W piątek zrezygnowaliśmy z rozruchu porannego :P, dzień rozpoczęliśmy pysznym śniadaniem, a następnie pełni energii trenowaliśmy na boisku całe 2h. Po obiedzie o godzinie 16 00 rozegraliśmy mecz towarzyski z zespołem Zamku Kurzętniki 97/98. Mimo porażki 2-7 z znacznie starszymi kolegami mecz nie był jednostronny. Niejednokrotnie rozgrywaliśmy fajne akcje, a całe spotkanie, które odbyło się w miłej atmosferze zdecydowanie należy zaliczyć na +. Na koniec dnia dokończyliśmy turniej FIFA, który wygrali Misi i Miętus.

Dzień siódmy - sobota 21.07

W przedostatni dzień obozu oprócz treningów odbyło się wieczorne podsumowanie naszego wspólnego wyjazdu. O godzinie 21 00 odbył się chrzest drużynowy dwóch nowych zawodników Szymona i Bartka, a następnie rozdaliśmy nagrody dla piłkarza obozu oraz turniej FIFA. Po zakończeniu o godzinie 22 00 udaliśmy się na krótki spacer, ale jak się później okazało lekko zabłądziliśmy i po przejściu 14 km wróciliśmy do ośrodka o godzinie pierwszej w nocy.

Dzień ósmy - niedziela 22.07

W niedzielę po śniadaniu całą drużyną udaliśmy się na Mszę Świętą. Następnie przez godzinę graliśmy w siatkonogę, a po obiedzie wyruszyliśmy do Chojnic. Na miejscu byliśmy o godzinie 18 00.

Dziękuję serdecznie za pomoc Panu Bartkowi Kurkowskiemu, Julicie i Adamowi Bielawskim, Wiolecie i Borysowi Szreder oraz wszystkim Rodzicom bez których ten obóz by się nie odbył.

Oczywiście dziękuję chłopakom za zaangażowanie podczas każdego dnia obozu!!!!

Trener Adam.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów