MKS Chojniczanka Chojnice 1999/2000 - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Obóz zimowy - Sępólno Krajeńskie

• autor: Trener Adam Błaszczak, 2014-02-04 21:19

Obóz zimowy - Sępólno Krajeńskie

26.01. - 01.02.2014

W imieniu sztabu szkoleniowego oraz zawodników chciałbym podziękować za pomoc w organizacji obozu RODZICOM oraz sponsorom:

Zakład Ogólnobudowlany                   Centrum Motoryzacyjne "MOTO-ZYCH"                         Pan Józef Urbaniak                       Pan Stanisław Zych i  Pan Łukasz Zych

Firma przewozowa Pana Roberta Szyszki

Rozgrzewka I

Rozgrzewka II

Chrzest - trening gry głową :P

Dzień pierwszy - 26.01. Niedziela

W Sępólnie pojawiliśmy się kilka minut po 8 30,następnie zakwaterowanie i o 10 00 pierwszy trening w pięknej hali CSiR-u. Inauguracyjne zajęcia nie były zbyt obciążające, raczej skupiliśmy się na kształtowaniu orientacji przestrzennej oraz postrzegania. Humory wszystkim dopisywały, a zawodnikom szczególnie przypadła do gustu ostatnia gra :) Po zajęciach przyszedł czas na obiad i tu również nie mogliśmy narzekać. Nawet Modrzej zjadł sporą porcję. Drugi trening tego dnia był zaplanowany na 15 00. Zajęcia poświęciliśmy przede wszystkim na kształtowaniu siły przy pomocy piłek gimnastycznych, trening zakończyliśmy grą 6x6. Po kolacji chłopcy mieli czas dla siebie, a o godzinie 22 00 wszyscy powoli zajęli się odpoczynkiem przed następnym dniem.

Dzień drugi - 27.01. Poniedziałek

W poniedziałek mieliśmy zaplanowane 2 treningi, pierwszy do południa w terenie oraz drugi w hali. W związku z kiepskimi warunkami atmosferycznymi przed południem poszliśmy na spacer, natomiast dwa treningi odbyły się w hali.  O godzinie 14 15 rozpoczęły się pierwsze zajęcia podczas których kształtowaliśmy wytrzymałość ogólną. Drugi trening odbył się o godzinie 18 30. Po rozgrzewce rozegraliśmy mini turniej 6x6. Po kolacji o godzinie 21 mieliśmy godzinne zajęcia teoretyczne. Tak minął dzień drugi. Bez jakichkolwiek kontuzji, byle tak to samego końca.

Dzień trzeci- 29.01. Wtorek

Trzeci dzień obozu rozpoczęliśmy o godzinie 10 00 od zajęć treningowych na boisku pokrytym sporą warstwą śniegu. Graliśmy 11x11 w wymiarze czasowym 2x25 min. Trening ten był bardzo obciążający, widać było, że chłopcy odczuli włożony wysiłek. Po obiedzie o godzinie 14 00 odbył się trening w hali gdzie doskonaliliśmy w ćwiczeniach wyjście na pozycję. Trening zakończyliśmy grą 6x6 ze szczególnym naciskiem na tematykę zajęć. Wyczerpujący dzień zakończyliśmy odnową biologiczną. Mieliśmy do dyspozycji jacuzzi, saunę suchą oraz parową, a także beczkę z zimną wodą. Cieszy  zdyscyplinowanie i zaangażowanie zawodników.

Dzień czwarty - 29.01. Środa

Na środę zaplanowaliśmy dwa treningi w hali oraz wykład wieczorny. Plan został zrealizowany w 100 procentach. Do południa zajęcia odbyły się o godzinie 9 30. Dużo czasu poświęciliśmy na kształtowanie koordynacji oraz technikę. Drugi trening to akcent siłowy na piłkach gimnastycznych, ścianka wspinaczkowa oraz na zakończenie pograliśmy w piłkę ręczną. Po kolacji odbyły się warsztaty z psychologii sportu, które poprowadził specjalista w tej dziedzinie Pan Robert Ważyński. Tematem Warsztatów była motywacja oraz metody radzenia sobie ze stresem. Zajęcia te były niezwykle interesujące, mam nadzieję, że chłopcy będą potrafili wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski. W imieniu całej ekipy składamy wielkie podziękowania Panu Robertowi.

Dzień piąty - 30.01. Czwartek

Czwartek rozpoczęliśmy od mocnego akcentu wytrzymałościowego. Chłopcy podzieleni na grupy wykonali 30 minutowy bieg ciągły. Po obiedzie trening odbył się w dwóch grupach. Zajęcia odbyły się w hali gdzie poruszyliśmy aspekt taktyki, natomiast w drugiej części zajęć kształtowaliśmy lokalną wytrzymałość siłową górnych partii ciała. Wieczorem całą drużyna udała się na odnowę biologiczną. Tak minął dzień piąty.

Dzień szósty - 31.01. Piątek

W przedostatnim dniu obozu odbyły się dwa treningi. Do południa przeprowadziliśmy grę 5x5, której celem było przygotowanie do sobotniego turnieju FUTSAL CUP 2014. Nasza drużyna została podzielona na dwa zespoły, które miały dzień później rywalizować w turnieju. Po obiedzie odbył się drugi trening podczas którego chłopcy ćwiczyli w obwodzie stacyjnym koordynację oraz technikę. Na wieczór, jak podczas każdego obozu, zaplanowano chrzest zawodników którzy niedawno dołączyli do naszego zespołu. Zabawa trwała prawie do północy, a później wszyscy ruszyli odpoczywać.

Dzień siódmy - 01.02. Sobota

W sobotę odbył się turniej FUTSAL CUP 2014. W zawodach wystawiliśmy dwa zespoły, które rywalizowały z takimi zespołami jak: AP Brda Bydgoszcz, Kamionka Kamień Krajeński, Grom Więcbork, Krajna Sępólno Krajeńskie, Fala Świekatowo oraz MKS Debrzno. Szczegóły w linku poniżej.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów