MKS Chojniczanka Chojnice 1999/2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Kalendarium

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

02

10-2018

wtorek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Futsal Cup 2014

  • autor: Trener Adam Błaszczak, 2014-01-30 19:34

 

KRAJNA ARENA FUTSAL CUP 2014

 

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza drużyna w turnieju Futsal Cup 2014. Wystawiając dwie drużyny zajęliśmy I i III miejsce, jednakże rywalizacja trwała do samego końca, a przeciwnicy postawili naprawdę trudne warunki.

Info ze strony GAZETY POMORSKIEJ

szczegóły w rozwinięciu

 

1 lutego 2014 r. w hali Krajna Arena wzięliśmy udział w turniej z cyklu Krajna Arena Futsal Cup 2014. W zmaganiach brali udział zawodnicy z roczników 1999-2000. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn: MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie, MKS I Chojniczanka Chojnice, MKS II Chojniczanka Chojnice, AP Brda Bydgoszcz, MGLKS Grom Więcbork, UKS Fala Świekatowo, LKS Kamionka Kamień Krajeński, MKS Debrzno.

 

W drodze losowania drużyny podzielone zostały na dwie grupy w których rywalizowały każdy z każdym. Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych grupach:

 

 

Grupa A

 

Lp Drużyna 1 2 3 4 Br Pkt Miejsce
1 MKS I Chojniczanka Chojnice x 4:0 4:2 2:0 10:2 9 I
2 MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 0:4 x 0:1 0:5 0:10 0 IV
3 LKS Kamionka Kamień Krajeński 2:4 1:0 x 1:1 4:5 4 III
4 AP Brda Bydgoszcz 0:2 5:0 1:1 x 6:3 4 II

 

 

 

Grupa B

 

Lp Drużyna 1 2 3 4 Br Pkt Miejsce
1 MGLKS Grom Więcbork x 1:2 1:1 0:2 2:5 1 III
2 UKS Fala Świekatowo 2:1 x 3:0 1:3 6:4 6 II
3 MKS Debrzno 1:1 0:3 x 0:4 1:8 1 IV
4 MKS II Chojniczanka Chojnice 2:0 3:1 4:0 x 9:1 9 I

 

 

 

Dwie najlepsze ekipy z każdej grupy zagrały w meczach półfinałowych. Drużyny, które zajęły ostatnie miejsce w grupie zagrały o 7 miejsce w turnieju. Trzecie miejsca w poszczególnych grupach rywalizowały w meczu o 5 miejsce.

 

Mecz o VII miejsce:

MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie - MKS Debrzno 1:1 (k. 5:4);

 

Mecz o V miejsce:

LKS Kamionka Kamień Kraj. - MGLKS Grom WIęcbork 0:5

 

Półfinał A

MKS I Chojniczanka Chojnice - UKS Fala Świekatowo 1:1 (k. 3:4);

 

Półfinał B

AP Brda Bydgoszcz - MKS II Chojniczanka Chojnice 0:1

 

Mecz o III miejsce

MKS I Chojniczanka Chojnice - AP Brda Bydgoszcz 2:0

 

Finał

UKS Fala Świekatowo - MKS II Chojniczanka Chojnice 2:2 (k. 1:4)

 

 

 

Chojniczanka I Kopiowanie

 

III miejsce - MKS I Chojniczanka Chojnice (w składzie: Aleksander Gorlik, Dawid Machalewski, Marcin Dolina, Tomasz Roszyk, Michał Bielawski, Mateusz Kiedrowicz, Julian Czupryniak, Mateusz Erdmann, Szymon Miętki, Dominik Piechowski) 

Trener: Adam Błaszczak, II Trener: Bartosz Kurkowski

 

 

 

Chojniczanka II Kopiowanie

 

I miejsce - MKS II Chojniczanka Chojnice (w składzie: Patryk Trzebiński, Mateusz Modrzejewski, Oskar Kloskowski, Filip Szreber, Szymon Ważyński, Tomasz Prusaczyk, Jędrzej Hoppe, Tobiasz Sawa, Piotr Kręcki, Bartosz Ważyński) 

Trener: Adam Błaszczak, II Trener: Bartosz Kurkowski

 

 

Najlepszy strzelec - Michał Kwasigroch (Fala - 6 goli)

 

 

najlepszy strzelec Kopiowanie

 

Najlepszym bramkarzem zawodów został Jakub Krysztofiński (AP Brda Bydgoszcz).

 

najlepszy bramkarz Kopiowanie

 

 

Wielkie brawa należą się chłopcom za postawę i zaangażowanie podczas każdego dnia obozu, a także podczas turnieju.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [464]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Brak danych.

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Czarni Pruszcz Gd. 17.05.14
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 77, wczoraj: 21
ogółem: 928 169

statystyki szczegółowe