MKS Chojniczanka Chojnice 1999/2000 - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Obóz letni 2014

• autor: Trener Adam Błaszczak, 2014-08-19 21:31

OBÓZ W CEKCYNIE 11.08. - 17.08.14

Dziękuję Rodzicom oraz Trenerowi Bartkowi za pomoc w organizacji obozu, całej drużynie Zawiszy Bydgoszcz 2000, z Trenerami Piotrem i Michałem na czele, za mile spędzony czas, a także Zawodnikom za zaangażowanie i litry wylanego potu podczas treningów

FOTORELACJA Z OBOZU W ROZWINIĘCIU

Poniedziałek - 11.08.

Na miejsce dojechaliśmy około godziny 9 00. Po zakwaterowaniu w ośrodku "Jarzębina", zgodnie z planem, odbyliśmy pierwszy trening. Pogoda była idealna, nie za ciepło, nie za zimno. Po obiedzie rozegraliśmy pierwszy mecz kontrolny. Zmierzyliśmy się z zespołem Zawiszy Bydgoszcz 2000, z którym przebywamy  w jednym ośrodku. Po dobrej grze wygraliśmy z młodszymi kolegami 5-2. Na koniec dnia wybraliśmy się jeszcze na plażę.

Wtorek - 12.08.

Na drugi dzień zaplanowaliśmy dwa treningi. Trening poranny odbył się w upale, natomiast po południu musieliśmy przesunąć zajęcia ze względu na burzę. Ostatecznie udało nam się zrealizować nasze założenia w 100 procentach. Cieszy fakt, że chłopcy podchodzą do każdych zajęć z pełnym zaangażowanie i widać, że rozumieją po co przyjechaliśmy do Cekcyna.

Środa - 13.08.

Na środę zaplanowaliśmy dwa mecze kontrolne, aby każdy z zawodników rozegrał pełne spotkanie. O godzinie 9 30 pierwsza grupa spotkała się z miejscową drużyna trampkarzy. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszego zespołu 17-1. Pomiędzy meczami odbył się jeszcze trening, a o godzinie 19 00 druga grupa rozegrała mecz z amatorską drużyną złożoną z zawodników w wieku seniorskim. Po ciekawym spotkaniu wygraliśmy 2-1, zdobywając zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu.

Czwartek - 14.08.

W czwarty dzień obozu odbyły się dwa treningi podczas których popracowaliśmy nad taktyką oraz doskonaliliśmy odbiór piłki. Natomiast bramkarze trenowali pod czujnym okiem trenera Bartka. Po zajęciach obowiązkowo odwiedzaliśmy miejscową plażę. Wieczorem sprawiliśmy niespodziankę Tomkowi Roszykowi, który obchodził 15 urodziny :)

Piątek - 15.08.

Piątek rozpoczęliśmy od udziału w Mszy Świętej, a następnie rozegraliśmy turniej w siatkówkę plażową. Po obiedzie rozegraliśmy sparing z Włókniarzem Toruń. Zespół z Torunia był złożony z zawodników rocznika 2000, jednakże gra jaką zaprezentowali młodsi koledzy budziła pełen podziw. Ostatecznie wygraliśmy 4-3, natomiast trzeba przyznać, że wiele nadrobiliśmy lepszymi warunkami fizycznymi.

Sobota - 16.08.

W przedostatnim dniu obozu dokończyliśmy turniej siatkówki plażowej (zwycięska ekipa: Bielawski, Miętki, Prusak oraz Roszyk, który w meczu finałowym zastąpił kontuzjowanego Szymona). Po południu odbył się trening podczas którego zajęliśmy się grą w ofensywie. Jednak największe emocje czekały nas wieczorem. Tradycyjnie na dzień przed wyjazdem chrzcimy nowych zawodników. Nie inaczej było tym razem.

Niedziela - 17.08.

Ostatniego dnia obozu po raz drugi uczestniczyliśmy w Mszy Świętej. Ostatnim akcentem programu był mecz rewanżowy z kolegami z Zawiszy. Zawody, które odbywały się w przyjacielskiej atmosferze zakończyły się naszym zwycięstwem 5-3.

Fotki z ostatniego dnia pojawią się niebawem

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów