MKS Chojniczanka Chojnice 1999/2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Terminarze rundy jesiennej sezonu 2014/15

  • autor: Trener Adam Błaszczak, 2014-08-08 15:25

 

TERMINARZE RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2014/15

 

W dniu dzisiejszym Pomorski ZPN przedstawił listy drużyn oraz terminarze rozgrywek Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych oraz Słupskiej Klasy Okręgowej Juniorów B. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

 I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "POMORSKA"

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

1

ORZEŁ SUBKOWY

- Bałtyk Gdynia

       

2

Pomezania Malbork

- Arka Gdynia SSA

       

3

Radunia Stężyca

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

4

Orlęta Reda

- Arka Gdynia SI

       

5

LECHIA GDAŃSK AP

- Czarni Pruszcz Gdański

       

6

Gedania Gdańsk

- Lechia Gdańsk

       

7

KP Starogard Gdański

- GRYF SŁUPSK S.A.

       

 

Kolejka 2 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

8

Bałtyk Gdynia

- GRYF SŁUPSK S.A.

       

9

Lechia Gdańsk

- KP Starogard Gdański

       

10

Czarni Pruszcz Gdański

- Gedania Gdańsk

       

11

Arka Gdynia SI

- LECHIA GDAŃSK AP

       

12

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Orlęta Reda

       

13

Arka Gdynia SSA

- Radunia Stężyca

       

14

ORZEŁ SUBKOWY

- Pomezania Malbork

       

 

Kolejka 3 w dniach 03-09-2014

15

Pomezania Malbork

- Bałtyk Gdynia

2014-09-03

     

16

Radunia Stężyca

- ORZEŁ SUBKOWY

2014-09-03

     

17

Orlęta Reda

- Arka Gdynia SSA

2014-09-03

     

18

LECHIA GDAŃSK AP

- Chojniczanka 1930 Chojnice

2014-09-03

     

19

Gedania Gdańsk

- Arka Gdynia SI

2014-09-03

     

20

KP Starogard Gdański

- Czarni Pruszcz Gdański

2014-09-03

     

21

GRYF SŁUPSK S.A.

- Lechia Gdańsk

2014-09-03

     

 

Kolejka 4 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

22

Bałtyk Gdynia

- Lechia Gdańsk

       

23

Czarni Pruszcz Gdański

- GRYF SŁUPSK S.A.

       

24

Arka Gdynia SI

- KP Starogard Gdański

       

25

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Gedania Gdańsk

       

26

Arka Gdynia SSA

- LECHIA GDAŃSK AP

       

27

ORZEŁ SUBKOWY

- Orlęta Reda

       

28

Pomezania Malbork

- Radunia Stężyca

       

 

Kolejka 5 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

29

Radunia Stężyca

- Bałtyk Gdynia

       

30

Orlęta Reda

- Pomezania Malbork

       

31

LECHIA GDAŃSK AP

- ORZEŁ SUBKOWY

       

32

Gedania Gdańsk

- Arka Gdynia SSA

       

33

KP Starogard Gdański

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

34

GRYF SŁUPSK S.A.

- Arka Gdynia SI

       

35

Lechia Gdańsk

- Czarni Pruszcz Gdański

       

 

Kolejka 6 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

36

Bałtyk Gdynia

- Czarni Pruszcz Gdański

       

37

Arka Gdynia SI

- Lechia Gdańsk

       

38

Chojniczanka 1930 Chojnice

- GRYF SŁUPSK S.A.

       

39

Arka Gdynia SSA

- KP Starogard Gdański

       

40

ORZEŁ SUBKOWY

- Gedania Gdańsk

       

41

Pomezania Malbork

- LECHIA GDAŃSK AP

       

42

Radunia Stężyca

- Orlęta Reda

       

 

Kolejka 7 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

43

Orlęta Reda

- Bałtyk Gdynia

       

44

LECHIA GDAŃSK AP

- Radunia Stężyca

       

45

Gedania Gdańsk

- Pomezania Malbork

       

46

KP Starogard Gdański

- ORZEŁ SUBKOWY

       

47

GRYF SŁUPSK S.A.

- Arka Gdynia SSA

       

48

Lechia Gdańsk

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

49

Czarni Pruszcz Gdański

- Arka Gdynia SI

       

 

Kolejka 8 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

50

Bałtyk Gdynia

- Arka Gdynia SI

       

51

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Czarni Pruszcz Gdański

       

52

Arka Gdynia SSA

- Lechia Gdańsk

       

53

ORZEŁ SUBKOWY

- GRYF SŁUPSK S.A.

       

54

Pomezania Malbork

- KP Starogard Gdański

       

55

Radunia Stężyca

- Gedania Gdańsk

       

56

Orlęta Reda

- LECHIA GDAŃSK AP

       

 

Kolejka 9 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

57

LECHIA GDAŃSK AP

- Bałtyk Gdynia

       

58

Gedania Gdańsk

- Orlęta Reda

       

59

KP Starogard Gdański

- Radunia Stężyca

       

60

GRYF SŁUPSK S.A.

- Pomezania Malbork

       

61

Lechia Gdańsk

- ORZEŁ SUBKOWY

       

62

Czarni Pruszcz Gdański

- Arka Gdynia SSA

       

63

Arka Gdynia SI

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

 

Kolejka 10 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

64

Bałtyk Gdynia

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

65

Arka Gdynia SSA

- Arka Gdynia SI

       

66

ORZEŁ SUBKOWY

- Czarni Pruszcz Gdański

       

67

Pomezania Malbork

- Lechia Gdańsk

       

68

Radunia Stężyca

- GRYF SŁUPSK S.A.

       

69

Orlęta Reda

- KP Starogard Gdański

       

70

LECHIA GDAŃSK AP

- Gedania Gdańsk

       

 

Kolejka 11 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

71

Gedania Gdańsk

- Bałtyk Gdynia

       

72

KP Starogard Gdański

- LECHIA GDAŃSK AP

       

73

GRYF SŁUPSK S.A.

- Orlęta Reda

       

74

Lechia Gdańsk

- Radunia Stężyca

       

75

Czarni Pruszcz Gdański

- Pomezania Malbork

       

76

Arka Gdynia SI

- ORZEŁ SUBKOWY

       

77

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Arka Gdynia SSA

       

 

Kolejka 12 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

78

Bałtyk Gdynia

- Arka Gdynia SSA

       

79

ORZEŁ SUBKOWY

- Chojniczanka 1930 Chojnice

       

80

Pomezania Malbork

- Arka Gdynia SI

       

81

Radunia Stężyca

- Czarni Pruszcz Gdański

       

82

Orlęta Reda

- Lechia Gdańsk

       

83

LECHIA GDAŃSK AP

- GRYF SŁUPSK S.A.

       

84

Gedania Gdańsk

- KP Starogard Gdański

       

 

Kolejka 13 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

85

KP Starogard Gdański

- Bałtyk Gdynia

       

86

GRYF SŁUPSK S.A.

- Gedania Gdańsk

       

87

Lechia Gdańsk

- LECHIA GDAŃSK AP

       

88

Czarni Pruszcz Gdański

- Orlęta Reda

       

89

Arka Gdynia SI

- Radunia Stężyca

       

90

Chojniczanka 1930 Chojnice

- Pomezania Malbork

       

91

Arka Gdynia SSA

- ORZEŁ SUBKOWY

       

 

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: SŁUPSK: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA III

 

RUNDA I


Kolejka 1 w dniach 30-08-2014/31-08-2014
1 Piast Człuchów - Debrzno
2 Brda Przechlewo - Granit Koczała
3 Koral Dębnica - Chojniczanka 1930 Chojnice
4 Tęcza Brusy - Lipniczanka Lipnica
5 Stegna Parchowo - pauzuje w kolejce


Kolejka 2 w dniach 06-09-2014/07-09-2014
6 Debrzno - pauzuje w kolejce
7 Lipniczanka Lipnica - Stegna Parchowo
8 Chojniczanka 1930 Chojnice - Tęcza Brusy
9 Granit Koczała - Koral Dębnica
10 Piast Człuchów - Brda Przechlewo


Kolejka 3 w dniach 13-09-2014/14-09-2014
11 Brda Przechlewo - Debrzno
12 Koral Dębnica - Piast Człuchów
13 Tęcza Brusy - Granit Koczała
14 Stegna Parchowo - Chojniczanka 1930 Chojnice
15 Lipniczanka Lipnica - pauzuje w kolejce


Kolejka 4 w dniach 20-09-2014/21-09-2014
16 Debrzno - Lipniczanka Lipnica
17 Chojniczanka 1930 Chojnice - pauzuje w kolejce
18 Granit Koczała - Stegna Parchowo
19 Piast Człuchów - Tęcza Brusy
20 Brda Przechlewo - Koral Dębnica


Kolejka 5 w dniach 27-09-2014/28-09-2014
21 Koral Dębnica - Debrzno
22 Tęcza Brusy - Brda Przechlewo
23 Stegna Parchowo - Piast Człuchów
24 Granit Koczała - pauzuje w kolejce
25 Lipniczanka Lipnica - Chojniczanka 1930 Chojnice


Kolejka 6 w dniach 04-10-2014/05-10-2014
26 Debrzno - Chojniczanka 1930 Chojnice
27 Granit Koczała - Lipniczanka Lipnica
28 Piast Człuchów - pauzuje w kolejce
29 Brda Przechlewo - Stegna Parchowo
30 Koral Dębnica - Tęcza Brusy

Kolejka 7 w dniach 11-10-2014/12-10-2014
31 Tęcza Brusy - Debrzno
32 Stegna Parchowo - Koral Dębnica
33 Brda Przechlewo - pauzuje w kolejce
34 Lipniczanka Lipnica - Piast Człuchów
35 Chojniczanka 1930 Chojnice - Granit Koczała


Kolejka 8 w dniach 18-10-2014/19-10-2014
36 Debrzno - Granit Koczała
37 Piast Człuchów - Chojniczanka 1930 Chojnice
38 Brda Przechlewo - Lipniczanka Lipnica
39 Koral Dębnica - pauzuje w kolejce
40 Tęcza Brusy - Stegna Parchowo


Kolejka 9 w dniach 25-10-2014/26-10-2014
41 Stegna Parchowo - Debrzno
42 Tęcza Brusy - pauzuje w kolejce
43 Lipniczanka Lipnica - Koral Dębnica
44 Chojniczanka 1930 Chojnice - Brda Przechlewo
45 Granit Koczała - Piast Człuchów


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [393]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Brak danych.

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Czarni Pruszcz Gd. 17.05.14
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 337
ogółem: 927 973

statystyki szczegółowe